SWB33 smartklokke har en AMOLED skjerm som gir uslåelig fargekvalitet. Med dens GPS funksjon kan du registrere all aktivitet på klokken mens du trener uten å måtte bære med deg telefonen, og overføre dataene til telefonen når du kommer hjem. Smartklokken tilbyr forskjellige funksjoner for å måle daglig fysisk aktivitet. Den har en omfattende multisportmodus som nøyaktig måler opptil 110 forskjellige aktiviteter. Den inkluderer også en taleassistent, kompatibel med Siri og Google Assistant.
4,82 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 793,00 | 777,00 | 770,00 | 724,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 2pa18190 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,82 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Plast |
| Størrelse | 56,5 x 34,9 x 39 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 30x40x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159738800 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 43 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |