GRS sertifisert RPET polarfleece pledd egnet for innendørs og utendørs bruk. Leveres med en 190T RPET bærepose med snøring. Pakket i en resirkulert polyveske Posestørrelse: lengde 34 cm, diameter 13 cm.
2,52 kg
Marineblå
| Artikkelnummer | 11319055 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 2,52 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert polyester, 180 g/m2, 190T i Resirkulert polyester |
| Størrelse | 152 x 127 cm |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 37x31x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159566274 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCINeiOEKO-TEX®,GRS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 7464 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |