Hold deg forberedt med den allsidige Avior RCS nødradioen i resirkulert plast, som er designet for å fungere når det gjelder som mest. Denne kompakte multifunksjonsenheten har AM/FM-radio, solcellepanel, integrert 1 W lommelykt, USB utgang og USB-C inngang. Det innebygde batteriet på 1200 mAh kan lade telefoner i nødstilfeller, mens håndsveivgeneratoren leverer pålitelig reservestrøm 1 minutt med sveiving gir rundt 5 minutters bruk av radio eller 30 minutters bruk av lommelykt. Når den er fulladet, gir Avior opptil 15 timers radiobruk eller 8 timers lommelyktbruk, noe som gjør den til et pålitelig tilskudd til nødsett eller reiseutstyr.
7,64 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 290,00 | 280,00 | 270,00 | 260,00 |
Militærgrønn
| Artikkelnummer | 12451464 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 7,64 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 13 x 6 x 5 cm |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 28x38x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159757337 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2946 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |