Aggia er et morsomt og funksjonelt tilbehør laget av resirkulert plast. Den kombinerer et innebygd telefonstativ med en fidget-leke, som hjelper deg å holde deg avslappet og fokusert. Den er kompakt og enkel å bære, og leveres også med en nøkkelring for hverdagsbekvemmelighet.
0,03 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,40 | 12,00 | 11,80 | 11,60 |
Hvit
| Artikkelnummer | 12446001 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 0,03 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 6,9 x 1,6 x 2 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14,25kg |
| Emballasje | 58x32x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159729181 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 5963 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |