Adony leppepomade er et leppepleieprodukt som gir beskyttelse mot solens ultrafiolette (UV) stråler. Den er utformet for å fukte og beskytte leppene. Utsideskallet er laget av resirkulert papir Et godt valg for enkeltpersoner og bedrifter som ønsker et mer bærekraftig valg. Aromaen er vanilje. Holdbarhet: 3 år fra kjøpsdatoen. Solbeskyttelsesfaktor 15.
0,03 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 42,00 | 40,00 | 39,00 | 38,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 12603401 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,03 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Diameter | 2,3cm |
| Størrelse | 8,1 x Ø 2,3 cm |
| Emballasje | 400stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 27x54x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159596332 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |