LARQ PureVis 2.0 vannflasken er en 1000 ml alt-i-ett selvrensende og vannfiltrerende flaske med smart hydreringssporing. Den forbedrer vannkvaliteten gjennom en totrinns filtrering og UV-C-renseprosess, noe som gir renere vann med bedre smak. UV-C-LED-lampen i korken aktiveres automatisk annenhver time for å holde flasken ren og luktfri, eller du kan starte en PureVis syklus manuelt med et knappetrykk. Med et batteri med lang levetid varer flasken i opptil 23 uker på full lading via USB-C-porten. Hetten har et innebygd, avtakbart mykt håndtak for praktisk bæring. Smarte sensorer sporer vanninntaket ditt automatisk, mens LARQ-appen gir innsikt og fremgang. Filtrene bør byttes jevnlig for optimal ytelse.
3,94 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1516,00 | 1470,00 | 1439,00 | 1424,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10089801 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 3,94 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 8,3cm |
| Størrelse | 28,6 x Ø 8,3 cm |
| Emballasje | 8stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 36x47x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159737964 |
| GPSR-Informasjon | LARQ 1900 South Norfolk Street Suite 350 San Mateo CA 94403 U.S. https://www.livelarq.com/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 190 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |